mobiel menu openen

Goede Doelen tocht Valthe gaat door

Eindelijk weer eens positief nieuws. Onze Goede Doelen tocht in Valthe, die gekoppeld is aan de Hunebed Highway classic, gaat door!

Gezien de positieve berichten aan het coronafront hebben we afgelopen week besloten dat we onze tocht door willen laten gaan. We zijn hierbij natuurlijk nog wel afhankelijk van de gemeente en de ontwikkelingen op het gebied van corona, maar de eerste tekenen zijn positief

We zien iedereen graag weer terug op 22 augustus in Valthe

Wandelvereniging Bargermarke

Sieversmaat 9
7761 GA Schoonebeek

06 307 404 33
wandelverenigingbargermarke@gmail.com

KvK nr: 40048656
Ons laatste nieuws
Goede Doelen tocht Valthe gaat door

Eindelijk weer eens positief nieuws. Onze Goede Doelen tocht in Valthe, die gekoppeld is aan de Hunebed Highway classic, gaat door! Gezien de positieve berichten aan het coronafront hebben we afgelopen week besloten dat we onze tocht door willen laten....

> lees verder
wv Bargermarke 50 jaar

Vandaag bestaat wv Bargermarke 50 jaar. Dit jubileumjaar hadden we ons heel anders voorgesteld. Er waren een aantal activiteiten gepland, maar helaas hebben we alles moeten annuleren vanwege de coronapandemie.  Gezondheid gaat boven alles. Toch....

> lees verder
TOP