mobiel menu openen

Geen Oringertocht dit jaar

Helaas hebben we momenteel toch weer met een lockdown te maken. Deze is in ieder geval tot een week voor onze geplande Oringertocht in Odoorn. Aangezien er nog veel onduidelijk is, heeft het bestuur besloten om deze tocht niet door te laten gaan.

We gaan ons nu richten op de volgende tocht, namelijk de Börkertocht in Westerbork op 12 & 13 maart. 

Wandelvereniging Bargermarke

Kuifeend 15
7827 LT Emmen

06 307 404 33
wandelverenigingbargermarke@gmail.com

KvK nr: 40048656
Ons laatste nieuws
Ideale weersomstandigheden, teleurstellende deelname

ideaal wandelweer tijdens onze wandeltocht in Wezuperbrug. Het was droog, volop zon en niet te warm. Helaas lieten de wandelaars het afweten. Degene die er wel waren, waren wederom lovend over onze routes Uiteindelijk waren er op zaterdag 169 deelnemers....

> lees verder
Lentetocht in Wezuperbrug

Nog een week en dan is het al weer tijd voor de Lentetocht in Wezuperbrug. Deze hebben we jarenlang in de winter georganiseerd en nu dus in de lente. Alles ziet er dan net weer anders uit, dus een ’oude tocht’ in een nieuw jasje Afhankelijk van de....

> lees verder
TOP