mobiel menu openen

Geen Oringertocht dit jaar

Helaas hebben we momenteel toch weer met een lockdown te maken. Deze is in ieder geval tot een week voor onze geplande Oringertocht in Odoorn. Aangezien er nog veel onduidelijk is, heeft het bestuur besloten om deze tocht niet door te laten gaan.

We gaan ons nu richten op de volgende tocht, namelijk de Börkertocht in Westerbork op 12 & 13 maart. 

Wandelvereniging Bargermarke

Sieversmaat 9
7761 GA Schoonebeek

06 307 404 33
wandelverenigingbargermarke@gmail.com

KvK nr: 40048656
Ons laatste nieuws
Geen Oringertocht dit jaar

Helaas hebben we momenteel toch weer met een lockdown te maken. Deze is in ieder geval tot een week voor onze geplande Oringertocht in Odoorn. Aangezien er nog veel onduidelijk is, heeft het bestuur besloten om deze tocht niet door te laten gaan. We....

> lees verder
Afgelasting Bargermarketocht

Helaas hebben we moeten besluiten om de Bargermarketocht van komend weekend niet door te laten gaan Dit keer was niet de gemeente het probleem, maar werden we vandaag geconfronteerd met het feit dat de startlocatie 3 weken dicht is gegaan Wij zien geen....

> lees verder
TOP