mobiel menu openen

Gezamenlijk op pad

Afgelopen zaterdag was het eindelijk zo ver, we gingen weer gezamenlijk naar een wandeltocht. Wat had iedereen hier naar uit gekeken
We troffen het meteen goed. Niet alleen hagelbuien, maar ook veel zon en een leuke route. Met als klap op de vuurpijl, ons busje dat vast kwam te zitten en daarmee de doorgang van het veldje blokkeerde Gelukkig was er een boer in de buurt die er voor zorgde dat we weer naar huis konden

Ons laatste nieuws
Ideale weersomstandigheden, teleurstellende deelname

ideaal wandelweer tijdens onze wandeltocht in Wezuperbrug. Het was droog, volop zon en niet te warm. Helaas lieten de wandelaars het afweten. Degene die er wel waren, waren wederom lovend over onze routes Uiteindelijk waren er op zaterdag 169 deelnemers....

> lees verder
Lentetocht in Wezuperbrug

Nog een week en dan is het al weer tijd voor de Lentetocht in Wezuperbrug. Deze hebben we jarenlang in de winter georganiseerd en nu dus in de lente. Alles ziet er dan net weer anders uit, dus een ’oude tocht’ in een nieuw jasje Afhankelijk van de....

> lees verder
TOP