mobiel menu openen

Wandelen in Emmen

Na 2 jaar is het volgende week eindelijk weer zo ver en kan onze wandeltocht in Emmen doorgaan.

Wandelen door het bos, maar ook door het centrum van Emmen. Helaas is dat laatste voor de 5 km. wandelaars te ver. Alle andere afstanden hebben een extra attractie. In het Rensenpark (voormalig Noorder Dierenpark) is namelijk de opbouw van China Lights weer begonnen

Noteer dus 26 of 27 november in de agenda en kom wandelen in Emmen

Let op! Onze startlocatie is gewijzigd. Kijk voor meer info bij "Onze wandeltochten"

Wandelvereniging Bargermarke

Kuifeend 15
7827 LT Emmen

06 307 404 33
wandelverenigingbargermarke@gmail.com

KvK nr: 40048656
Ons laatste nieuws
Oringertocht in Odoorn

Nog ruim een week en dan is het zo ver en organiseren we eindelijk onze wandeltocht in Odoorn weer. Dit was destijds onze laatste wandeltocht voor corona en nu is het de laatste wandeltocht die we na corona weer opstarten. We hopen dat dit weer net zo’n....

> lees verder
Wandelen in Emmen

Na 2 jaar is het volgende week eindelijk weer zo ver en kan onze wandeltocht in Emmen doorgaan. Wandelen door het bos, maar ook door het centrum van Emmen. Helaas is dat laatste voor de 5 km. wandelaars te ver. Alle andere afstanden hebben een extra....

> lees verder
TOP