Wandelen in Emmen

Na 2 jaar is het volgende week eindelijk weer zo ver en kan onze wandeltocht in Emmen doorgaan.

Wandelen door het bos, maar ook door het centrum van Emmen. Helaas is dat laatste voor de 5 km. wandelaars te ver. Alle andere afstanden hebben een extra attractie. In het Rensenpark (voormalig Noorder Dierenpark) is namelijk de opbouw van China Lights weer begonnen

Noteer dus 26 of 27 november in de agenda en kom wandelen in Emmen

Let op! Onze startlocatie is gewijzigd. Kijk voor meer info bij "Onze wandeltochten"

Wandelvereniging Bargermarke

Kuifeend 15
7827 LT Emmen

Tel: 06 307 404 33
wandelverenigingbargermarke@gmail.com

KvK nr: 40048656
Ons laatste nieuws
Wandeltocht Westerbork

Nog ruim een week en dan staat onze volgende wandeltocht op het programma. Ditmaal starten we in Westerbork. Vorig jaar waren we hier voor de 1e keer en dat was een groot succes Uiteraard zijn er dit jaar weer nieuwe routes We hopen dan ook nu weer....

> lees verder
Wandeltocht Odoorn succes

De wandeltocht in Odoorn van vorige week was een succes  Het weer viel heel erg mee. Op zaterdag scheen zelfs de zon. De zondag deed z’n naam geen eer aan, maar het was overwegend droog en volgens de wandelaars ook prima wandelweer We hebben....

> lees verder
TOP