Wandelen in Emmen

Na 2 jaar is het volgende week eindelijk weer zo ver en kan onze wandeltocht in Emmen doorgaan.

Wandelen door het bos, maar ook door het centrum van Emmen. Helaas is dat laatste voor de 5 km. wandelaars te ver. Alle andere afstanden hebben een extra attractie. In het Rensenpark (voormalig Noorder Dierenpark) is namelijk de opbouw van China Lights weer begonnen

Noteer dus 26 of 27 november in de agenda en kom wandelen in Emmen

Let op! Onze startlocatie is gewijzigd. Kijk voor meer info bij "Onze wandeltochten"

Wandelvereniging Bargermarke

Kuifeend 15
7827 LT Emmen

Tel: 06 307 404 33
wandelverenigingbargermarke@gmail.com

KvK nr: 40048656
Ons laatste nieuws
Börkertocht in Westerbork

Nog even en dan is het al weer zo ver. Op 23 & 24 maart staat onze wandeltocht in Westerbork weer op het programma. We hopen daar het succes van onze wandeltocht in Odoorn te herhalen  

> lees verder
Oringertocht in Odoorn

Het is bijna zo ver. Op 27 en 28 januari organiseren wij weer onze wandeltocht in Odoorn. De laatste voorbereidingen zijn in volle gang Een wandeltocht in de bosrijke omgeving van Odoorn en, afhankelijk van de afstand, Valthe en Exloo  Zullen de....

> lees verder