mobiel menu openen

De eerste tocht van de Winterserie

Afgelopen weekend  is onze tocht van de winterserie geweest.
We kijken terug op een geslaagd wandelweekend
Hier onder kunnen jullie de fotoreportage zien van de heren van 2wild

Onze fotoreportage van de eerste tocht van de Winterserie 2019-2020 https://photos.app.goo.gl/HeMtZekGFjXjuWb97

Wandelvereniging Bargermarke

Sieversmaat 9
7761 GA Schoonebeek

06 307 404 33
wandelverenigingbargermarke@gmail.com

KvK nr: 40048656
Ons laatste nieuws
wv Bargermarke 50 jaar

Vandaag bestaat wv Bargermarke 50 jaar. Dit jubileumjaar hadden we ons heel anders voorgesteld. Er waren een aantal activiteiten gepland, maar helaas hebben we alles moeten annuleren vanwege de coronapandemie.  Gezondheid gaat boven alles. Toch....

> lees verder
Jubileumtocht en Rabo ClubSupport

Jubileumtocht We zijn enige tijd bezig geweest om te kijken of we onze jubileumtocht volgens de toen geldende coronamaatregelen door konden laten gaan. We dachten het goed voor elkaar te hebben. Helaas blijkt nu, na de aanscherping van de regels vanuit....

> lees verder
TOP